Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Pro veřejnost

Celosvětovým trendem v péči o pacienty se vzácnými chorobami, jako je i nemoc motýlích křídel, je zakládání center. Proto vzniklo také klinické EB Centrum ČR zajišťující jako jediné v České republice komplexní péči o pacienty s EB. V EB Centru ČR v Brně působí mezioborový tým odborníků, který společně poskytuje pacientům s EB od novorozeneckého věku po dospělé komplexní klinickou péči.

Toto specializované pracoviště vzniklo v roce 2001 při Dětském kožním oddělení FN Brno. Jeho zakladatelkou je prim. MUDr. Hana Bučková, PhD., která se problematikou EB dlouhodobě zabývá. Za dobu svého fungování se tým EB Centra rozrostl na dvě desítky specialistů zajišťujících přesnou diagnostiku, kvalitní péči, mezioborovou spolupráci a provázanost na vysoké úrovni.

Úzké propojení EB Centra s DEBRA ČR je přínosné pro pacienty s EB i jejich rodiny. 

Lidé s nemocí motýlích křídel mají kůži křehkou jako motýlí křídla a neznají den bez bolesti. Péče o nemocného je velmi nákladná,
značná část ošetřovacích materiálů a výživových doplňků není hrazena ze zdravotního pojištění.

Odešlete dárcovskou DMS ve tvaru
 
DMS DEBRA 30
DMS DEBRA 60
DMS DEBRA 90     
telefonní číslo 87 777 
 
Cena DMS je 30 Kč, 60 nebo 90 Kč.  DEBRA ČR obdrží 29, 59 nebo 89 Kč. 
Více informací na www.darcovskasms.cz 
DMS - daruj správně
NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím