Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

DEBRA Road Trip již potřetí

Terénní služba je součástí sociálních služeb, které pro své klienty tj. pacienty s EB a jejich rodinné příslušníky, nabízí DEBRA ČR.

DEBRA na cestách

Důvodem pro návštěvu v přirozeném prostředí pacienta je to, že DEBRA jako jediná organizace zabývající se problematikou vzácného onemocnění epidermolysis bullosa congenita, sídlí v Brně a pacienti jsou rozprostřeni po celé České republice. Na základě žádosti a potřeby uživatelů, tak vyrážíme do různých koutů naší krásné vlasti.

Terénní služby se účastní vždy sociální pracovnice a dále můžou být účastny i další pracovníci v přímé péči s klienty: pracovnice v sociálních službách, psycholožka či nutriční specialistka.

A co je již zmiňovaný DEBRA Road trip?

DEBRA Road trip je pro pracovnice DEBRA ČR vícedenní terénní služba trvající vcelku 3 dny. Nevracíme se po 1 dni zpět do Brna. Pracovnice zůstávají v dané oblasti. Máme na jednotlivé Motýlky a jejich rodiny mnohem více prostoru. Nespěchá nikam rodina, nespěcháme nikam my. Na každého klienta/rodinu máme vyhrazenu max. 1,5 hodiny. Setkání probíhá doma, v kavárně či na nějakém jiném místě, kde si klient/rodina určí.

Na další výjezd se chystáme: 5. – 7. 2. 2020 ze zdravotních důvodů změna termínu, proto se stále můžete hlásit o návštěvu

Regionem naší návštěvy jsou Olomocký a Moravskoslezský kraj.

 

Vyhledávejte v aktualitách

NahoruNahoru
close
Loading...