Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

I. virtuální charitativní závod BĚŽ NADOTEK

Běháte? Poběžte s DEBRA ČR!

Běžte NADOTEK a pomozte lidem s nemocí motýlích křídel.

  • KDY? 9. - 18.4.2021
  • KDE? Kdekoli!
  • JAK? Virtuálně, ale opravdu
  • ZA KOLIK? Minimální výše startovného je 100 Kč
  • KOLIK? Na výběr máte 6 tratí k běhu a 2 tratě k chůzi. Účastnit se může opravdu každý. 

Nemusíš běžet na krev nebo na doraz. 

Běž NADOTEK a pomoz tím lidem, kteří mají kůži křehkou jako motýlí křídla, ale vlídný dotek jim neublíží. 

  • Veškeré informace k běhu, registraci a způsobu účasti.
  • Přidat se můžete také do facebookové skupiny, kde můžete sledovat aktuality a dění ze závodiště - tedy ze všech možných koutů. 
  • Bude nám ctí, pokud ve svém okolí najdete další přátele, kteří by také mohli běžet NADOTEK a podpořit tak naše aktivity pro pacienty s nemocí motýlích křídel. 
image (2)

DEBRA ČR už 17 let podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel. Odborný název Epidermolysis bullosa (EB) označuje vzácné vrozené onemocnění, se kterým u nás žije asi 350 lidí. EB se projevuje především na kůži, která je extrémně zranitelná a lehce se na ní tvoří puchýře a oděrky. Postižené jsou ale také sliznice, pohybový aparát a sekundárně pak celé tělo.
Pacientům se u nás už 20 let dostává špičkové zdravotnické péče v tzv. klinickém EB Centru ve Fakultní nemocnici Brno. Starají se tu o ně lékaři a další odborníci, kteří přesně vědí, jak s nimi zacházet, aby jim lékařský zákrok paradoxně neublížil ještě víc.
Vedle speciální zdravotní péče potřebují pacienti i jejich rodiny další podporu v sociální, psychologické a nutriční oblasti. Tu zajišťuje právě DEBRA ČR.

DEBRA a EB Centrum jsou doslova NADOTEK a společně zlepšují životy „Motýlkům“ i jejich rodinám. Svým během nám pomůžeš v tomto usilovném dennodenním snažení. Děkujeme, že jsi NADOTEK!! 

Vyhledávejte v aktualitách

NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím