Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Klinický den 2024

Desetiletý chlapec, který je od narození v péči EB Centra, malé miminko, jehož rodiče se s tématem nemoci motýlích křídel zatím seznamují, dospělá pacientka, která se i přes závažné projevy onemocnění dostala ke správné diagnóze teprve nedávno a mladá slečna, která si po úspěšné maturitě plánuje nové výzvy. To jsou účastníci letošního Klinického dne. Každý má svůj specifický příběh a všem se během Klinického dne dostalo individuálního přístupu i komplexní péče.

Díky koordinaci zakladatelky EB Centra, MUDr. Hany Bučkové, Ph. D. zvládli tito 4 vybraní pacienti dermatologické ošetření i konzultace s odborníky z gastroenterologie, plastické chirurgie, rehabilitace, hematologie a genetiky, nechyběl ani prostor pro povídání se sociálními pracovnicemi a psychologem. 

Tento léty prověřený koncept nejen že šetří rodinám pacientů čas (tolik lékařských kontrol by za běžného provozu znamenalo minimálně dva dny a spoustu chození po nemocnicích), ale nabízí především komplexní zhodnocení zdravotního i psychosociálního stavu pacienta.

 

Vyhledávejte v aktualitách

NahoruNahoru
close
Loading...