Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Terénní služba pro klienty neziskové organizace DEBRA ČR

Terénní služba je součástí sociálních služeb, které pro své klienty tj. pacienty s EB a jejich rodinné příslušníky, nabízí DEBRA ČR.
Důvodem pro návštěvu v přirozeném prostředí pacienta je to, že DEBRA jako jediná organizace zabývající se problematikou vzácného onemocnění epidermolysis bullosa congenita, sídlí v Brně a pacienti jsou rozprostřeni po celé České republice. Na základě žádosti a potřeby uživatelů, tak vyrážíme do různých koutů naší krásné vlasti.

Terénní služby se účastní vždy sociální pracovnice a dále můžou být účastny i další pracovníci v přímé péči s klienty: pracovnice v sociálních službách, psycholožka či nutriční specialistka.

Terénní služba

Od letošního jara je součástí terénní služby DEBRA ČR i projekt „DEBRA Road trip“.

DEBRA Road trip je unikátní v tom, že trvá vcelku 3 dny a nevracíme se po 1 dni zpět do Brna. Pracovnice zůstávají v dané oblasti. Máme na jednotlivé Motýlky a jejich rodiny mnohem více prostoru. Nespěchá nikam rodina, nespěcháme nikam my.        Na každého klienta/rodinu máme vyhrazenu max. 1,5 hodiny. Setkání probíhá doma, v kavárně či na nějakém jiném místě, kde si klient/rodina určí.

Na další výjezd se chystáme právě nyní: 3. – 5. 9. 2019

Dalším regionem naší návštěvy jsou Severní Čechy a oblasti, kterými budeme projíždět.

Sledujte facebook DEBRA, kde se objeví fotky z cest.

Samolepka DEBRA Road Trip

Vyhledávejte v aktualitách

NahoruNahoru
close
Loading...