Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Wellness pobyt - za odpočinkem do Poděbrad

Na podzim 2019 se uskutečnil pilotní wellness pobyt maminek nemocných dětí s EB a žen s EB (s mírnými projevy). Tato akce vzešla zcela z řad našich klientek a DEBRA ČR ji pouze podpořila příspěvkem.

Dle zážitků zúčastněných byl víkend báječným odreagováním a byla zde možnost načerpat nové síly. Samy dámy o víkendu řekly:

„Pro některé z nás to byl první výlet (např. po 7 letech) bez přítomnosti malého pacienta. Po lázeňských procedurách naše těla omládla a načerpala sílu na další boj s touto nemocí. Tento pobyt nám prospěl nejen na těle, ale i na duši. Předaly jsme si mnoho zkušeností, někdo pečoval o nás, a navíc díky dobré náladě jsme potrápily naše bránice smíchem. Byl to úžasný víkend a těšíme se na další příležitost se takto sejít.“

A tak abychom tuto skvělou akci podpořili, rozhodli jsme se pobyt zopakovat.

Tentokrát pojedeme 13. – 15. 3. 2020 do Lázní Poděbrady, kde se nabízí wellness pobyt plný relaxace, který si můžete užít nejen v hotelu, ale i  procházkou po krásách Poděbrad. Poděbrady jsou velmi dobře dostupné i vlakem z různých koutů České republiky.

 

podebrady-logo
Poděbrady květiny

Podmínky účasti:

  • Pobyt je určen pro maminky, které pečují o nemocné dítě s EB
  • Pobyt je určen pro ženy s EB (i mladší ročníky)
  • Ubytování je ve 2 lůžkových pokojích (prosíme, aby jste se domluvily, s kým chcete bydlet)
  • Pobyt je bez partnerů a dětí
  • Na pobyt je nástup již v pátek po obědě
  • Zaplacení účastnického poplatku před pobytem: 500 Kč na osobu
  • Přihlášky přijímáme do 27.1.2020

Ze strany DEBRA ČR budete mít zajištěno ubytování    v hotelu Bellevue Tlapák****, polopenzi, lázeňské procedury (přísadová koupel, částečná masáž, parafínový zábal, návštěva solné jeskyně), poukázku do kavárny a zaplacení lázeňské pobytové taxy. Čas strávený v Poděbradech, kromě procedur, nebude nijak zvlášť organizovaný a je na každé z vás, jak s ním naložíte. Odpočinek si tak můžete zpestřit procházkou kolem Labe, po kolonádě či navštívit třeba místní kino. Samozřejmě čas můžeme trávit i společně dle domluvy.

Ve vaší režii je především oběd, cestovné a případné parkování.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Mgr. Michaelu Halbrštátovou

Účastnický poplatek 500 Kč není vratný a je potřeba ho uhradit do 31.1.2020 na účet DEBRA ČR: 2039957319/0800, variabilní symbol: 13032020

Vzhledem k tomu, že se jako účastnice pouze spolupodílíte na zaplacení nákladů na wellness pobyt, v případě vašeho odstoupení se storno poplatky řídí podmínkami danými Lázněmi Poděbrady.
Storno podmínky si každý z účastníků hradí sám v případě, že nebude nepřítomnost na pobytu podložena lékařskou zprávou vás či vašeho dítěte.

 

lazne-podebrady-info-2

Vyhledávejte v aktualitách

NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím