Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

XVI. výroční konference DEBRA ČR

Již tradiční výroční konference DEBRA ČR v Brně se bude konat v sobotu dne 27.4.2019. Je určena pro pacienty s EB a jejich rodinné příslušníky. 

Na sobotní den připravujeme odborné přednášky z oblasti problematiky EB od specialistů z klinického EB Centra ČR. O jejich konkrétní podobě budou účastníci včas informováni. Součástí konference je také prezentace spolupracujících firem v podobě stánků.
Sobotní odpolední program pro děti je v současné době v řešení. Rodiny s dětmi, které se na konferenci přihlásí, budou individuálně kontaktovány, zda o program budou mít zájem. 
Přihlášeným účastníkům bude program konference zaslán spolu s dalšími doplňujícími informacemi v průběhu března/dubna.

DEBRA ČR zajišťuje a financuje ubytování, stravu a program. Zájemci o konferenci uhradí pouze účastnický poplatek, který činí 500 Kč/1 obsazený pokoj - částka je na celý pobyt 26. - 28.4.2019.
Proto, prosíme, aby se konference zúčastnili nemocní s EB a jejich nejbližší, kteří mají zájem o nové informace z lékařských přednáškových bloků. 

V případě, že jste se rozhodli zúčastnit se XVI. Výroční konference DEBRA ČR, neváhejte a co nejdříve zašlete vyplněnou přihlášku.

Uzavírka všech přihlášek bude 25. března 2019. 

 

Vyhledávejte v aktualitách

NahoruNahoru
close
Loading...