Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Zápis jídelníčku

Kam zapisovat jídelníček?


1. Online program  - návod pro užití zde

nebo

2. Formulář pro zápis jídelníčku

Proč je nutné zapisovat jídelníček?

Rozbor jídelníčku (nutriční screening) malého i velkého pacienta  je nedílnou součástí návštěvy v nutriční poradně. Díky rozboru jednotlivých potravin zjistíme, jestli se do těla dostávají všechny potřebné živiny v optimálním množství stravou. A dále tyto hodnoty srovnáváme s výsledky z rozboru krve, abychom zjistili, zda je všech látek v krvi dostatek nebo zda se ztrácí při zvýšené spotřebě např. na hojení kožních i slizničních defektů po puchýřích. Potom snadněji můžeme doporučit nutriční opatření, doplněk stravy či sipping.

Od června 2017 jsme nutriční screening zkvalitnili díky novému programu NutriPro Expert. Součástí tohoto programu je i NutriData.

Jedná se o novou verzi psaní jídelníčku. Použitím programu NutriData je možná vzájemná komunikace mezi pacientem či jeho rodiči s nutričním specialistou. Program je online, takže se k němu dostanete v případě, že máte možnost připojení na internet.
Základní program NutriData je zdarma. Lze v něm vidět pouze část vyhodnocených živin. Ostatní verze jsou zpoplatněné. Ovšem základní verze je zcela postačující a vždy plné zhodnocení jídelníčku dostanete po návštěvě v nutriční či gastroporadně případně vám bude zaslán e-mailem.

NahoruNahoru
close
Loading...