Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Sociální pracovník

16 Čer

Navýšení příspěvku na péči od 1. července 2024

Novela zákona o sociálních službách přináší od 1. července 2024 automatické zvýšení příspěvku na péči pro osoby s II., III. a IV. stupněm závislosti. I. stupeň zůstává beze změny.

05 Úno

Pomůcka Oliber

Mladá umělkyně se rozhodla pomoci pacientům s EB a dalším, jako jsou lidé s popáleninami či malformacemi rukou. Na trh uvedla nízkonákladový nástroj, aby dal nové ruce těm, kteří je potřebují.

 

20 Kvě

Ošetřovné

Pravidla pro ošetřovné se od března po celou dobu platnosti mimořádných opatření přijatých v souvislosti s COVID-19 změnila.

01 Dub

Příspěvek pro pacienty s nemocí motýlích křídel na tuzemské ozdravné pobyty

Aktuální situace vybízí k zamyšlení, kde v tuzemsku si zpříjemnit dovolenou. DEBRA ČR Z prostředků veřejné sbírky podporujeme I tuzemské pobyty.

05 Úno

DEBRA Road Trip již potřetí

Terénní služba je součástí sociálních služeb, které pro své klienty tj. pacienty s EB a jejich rodinné příslušníky, nabízí DEBRA ČR.

01 Říj

Personální změna sociální pracovnice DEBRA ČR

Od 1.října 2019 se na pozici sociálního pracovníka vrací z rodičovské dovolené Mgr. Lada Pazourková.

23 Zář

Lokální anestetikum při odběru krve

Odběr krve je pro naše Motýlky léta strašákem. Pravdou je, že u těžkých forem EB odběr krve není jednoduchý, navíc končetina před odběrem se musí „zaškrtit“ jinak než u pacientů se zdravou kůží.

 

02 Zář

Terénní služba pro klienty neziskové organizace DEBRA ČR

Terénní služba je součástí sociálních služeb, které pro své klienty tj. pacienty s EB a jejich rodinné příslušníky, nabízí DEBRA ČR.

07

Máte dalekou cestu do EB Centra ČR? Udělejte si ji příjemnější.

Klinické EB Centrum ČR je využíváno pacienty z celé České republiky a my jsme si vědomi, jak náročné je cestování mnohdy přes celou republiku a následná vyšetření v nemocnici. Proto jsme rádi, že se nám podařilo zajistit takové finanční prostředky, které umožňují klientům DEBRA ČR přespání přímo v Brně.

01 Úno

Zvyšování příspěvku na péči ve III. a IV. stupni závislosti

Posledního ledna schválil senát novelu zákona o sociálních službách. Touto novelou se poměrně výrazně navyšuje příspěvek na péči.

29 Led

Nová úhrada na míru šitých ochranných rukaviček pro pacienty s EB od zdravotních pojišťoven

S novým rokem přichází v platnost i nová úhrada na míru šitých ochranných rukaviček pro pacienty s EB.

18 Led

XVI. výroční konference DEBRA ČR

Již tradiční výroční konference DEBRA ČR v Brně se bude konat v sobotu dne 27.4.2019. Je určena pro pacienty s EB a jejich rodinné příslušníky. NahoruNahoru
close
Loading...