Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Sociální pracovník

20 Kvě

Ošetřovné

Pravidla pro ošetřovné se od března po celou dobu platnosti mimořádných opatření přijatých v souvislosti s COVID-19 změnila.

01 Dub

Příspěvek pro pacienty s nemocí motýlích křídel na tuzemské ozdravné pobyty

Aktuální situace vybízí k zamyšlení, kde v tuzemsku si zpříjemnit dovolenou. DEBRA ČR Z prostředků veřejné sbírky podporujeme I tuzemské pobyty.

05 Úno

DEBRA Road Trip již potřetí

Terénní služba je součástí sociálních služeb, které pro své klienty tj. pacienty s EB a jejich rodinné příslušníky, nabízí DEBRA ČR.

01 Říj

Personální změna sociální pracovnice DEBRA ČR

Od 1.října 2019 se na pozici sociálního pracovníka vrací z rodičovské dovolené Mgr. Lada Pazourková.

23 Zář

Lokální anestetikum při odběru krve

Odběr krve je pro naše Motýlky léta strašákem. Pravdou je, že u těžkých forem EB odběr krve není jednoduchý, navíc končetina před odběrem se musí „zaškrtit“ jinak než u pacientů se zdravou kůží.

 

02 Zář

Terénní služba pro klienty neziskové organizace DEBRA ČR

Terénní služba je součástí sociálních služeb, které pro své klienty tj. pacienty s EB a jejich rodinné příslušníky, nabízí DEBRA ČR.

07 Srp

Máte dalekou cestu do EB Centra ČR? Udělejte si ji příjemnější.

Klinické EB Centrum ČR je využíváno pacienty z celé České republiky a my jsme si vědomi, jak náročné je cestování mnohdy přes celou republiku a následná vyšetření v nemocnici. Proto jsme rádi, že se nám podařilo zajistit takové finanční prostředky, které umožňují klientům DEBRA ČR přespání přímo v Brně.

01 Úno

Zvyšování příspěvku na péči ve III. a IV. stupni závislosti

Posledního ledna schválil senát novelu zákona o sociálních službách. Touto novelou se poměrně výrazně navyšuje příspěvek na péči.

29 Led

Nová úhrada na míru šitých ochranných rukaviček pro pacienty s EB od zdravotních pojišťoven

S novým rokem přichází v platnost i nová úhrada na míru šitých ochranných rukaviček pro pacienty s EB.

18 Led

XVI. výroční konference DEBRA ČR

Již tradiční výroční konference DEBRA ČR v Brně se bude konat v sobotu dne 27.4.2019. Je určena pro pacienty s EB a jejich rodinné příslušníky. NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím